Pragniemy poinformować, że w związku z epidemią koronawirusa i obowiązującymi przepisami ośrodek będzie funkcjonował z uwzględnieniem procedur zapewniającymi bezpieczeństwo gości, pracowników i obiektu.

Ośrodek posiada pełne zaplecze gastronomiczne i jadalnię.

Zdajemy sobie sprawę, że smaczne, lekkie i pożywne jedzenie jest ważnym elementem udanego wypoczynku. U nas jedzenie jest zawsze przyrządzane ze świeżych produktów. Staramy się o wysoką jakość, a nasza kuchnia otrzymuje wiele pochwał.

Sprzedajemy tylko pobyty z wyżywieniem. W pokojach możliwe opcje to: śniadania + obiady, śniadania + obiadokoalcje, obiady + koalcje, śniadania + obiady + koalcje. W domkach oprócz wcześniej wymieninych istnieje również możliwość wykupienia samych obiadów lub samych obiadokolacji. Poza sezonem w zależności od okresu możliwe są inne opcje.

Śniadania podajemy pomiędzy godziną 9 a 10:30, obiady o g. 14, obiadokolacje o g. 17, kolacje o g. 19. Obiad i obiadokolacja to u nas ten sam posiłek, różni się jedynie godziną podania.

Oferujemy posiłki wegetariańskie (po wcześniejszym zgłoszeniu) oraz porcje dziecinne.

Śniadania serwowane są częściowo na szwedzkim stole (kawa, herbata, mleko, dżemy, płatki, pieczywa do wyboru, sałatki, itp.) oraz na przypisanych do domków/pokoi/apartamentów stolikach (danie ciepłe, półmiski wędlin i serów, bułeczki, masło).

Obiad i obiadokolacja to posiłki trzydaniowe - podawane do stolika, zupy w wazach, mięsiwa, ziemniaki i sałatki na półmiskach, soki w dzbankach oraz deser.

Kolacje serwujemy częściowo na bufecie oraz na stoliki.