Ośrodek Wypoczynkowy "Na Wzgórzu" zajmuje powierzchnię około 3 ha. Baza noclegowa składa się z: domków (piętrowe i parterowe), pokoi w budynku głównym (2/3/4 osobowe) i apartamentów (osobna zabudowa -bungalow- każdy apartament ma własny ogródek). Posiadamy pełne zaplecze gastronomiczne (sprzedajemy pobyty z wyżywieniem - szczegóły w zakładce gastronomia). W okresie wakacyjnym nie przyjmujemy grup zorganizowanych (a kolonii nigdy). Nasi klienci to głównie rodzice z dziećmi oraz dziadkowie z wnuczkami (najczęściej dzieci w wieku 4 - 12 lat). Teren ośrodka jest zamknięty, panuje tu cisza, spokój oraz domowa atmosfera. Ośrodek jest położony nad jeziorem, w Parku Krajobrazowym, w otoczeniu rezerwatów przyrody.

Do państwa dyspozycji m.in. oddajemy:

Pragniemy poinformować, że w związku z epidemią koronawirusa i obowiązującymi przepisami ośrodek będzie funkcjonował z uwzględnieniem procedur zapewniającymi bezpieczeństwo gości, pracowników i obiektu.


Akceptujemy zwierzęta jednak prosimy o posiadanie aktualnych zaświadczeń o szczepieniach. Zwierzęta na terenie ośrodka muszą być na smyczy oraz nie mają wstępu na plażę.

Zapraszamy na wypoczynek w parku krajobrazowym w ośrodku nad jeziorem!