Ośrodek posiada pełne zaplecze gastronomiczne i jadalnię.

Zdajemy sobie sprawę, że smaczne, lekkie i pożywne jedzenie jest ważnym elementem udanego wypoczynku. U nas jedzenie jest zawsze przyrządzane ze świeżych produktów. Staramy się o wysoką jakość, a nasza kuchnia otrzymuje wiele pochwał.

W okresie od początku czerwca do połowy września sprzedajemy pobyty z wyżywieniem. W pokojach możliwe opcje to: śniadania + obiady, śniadania + obiadokoalcje, obiady + koalcje, śniadania + obiady + koalcje. W domkach oprócz wcześniej wymieninych istnieje również możliwość wykupienia samych obiadów lub samych obiadokolacji. Poza sezonem w zależności od okresu możliwe są inne opcje.

Śniadania podajemy o godzinie 9, obiady o g. 14, obiadokolacje o g. 17, kolacje o g. 19. Obiad i obiadokolacja to u nas ten sam posiłek, różni się jedynie godziną podania.

Oferujemy posiłki wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe (wszystkie opcje trzeba zgłaszać przed przyjazdem, najlepiej na etapie rezerwacji).

Śniadania serwowane są częściowo na szwedzkim stole (kawa, herbata, mleko, dżemy, płatki, sałatki, itp.) oraz na przypisanych do domków/pokoi/apartamentów stolikach (danie ciepłe, półmiski wędlin i serów, bułeczki, chleb, masło).

Obiad i obiadokolacja to posiłki trzydaniowe - podawane do stolika, zupy w wazach, mięsiwa, ziemniaki i sałatki na półmiskach, soki w dzbankach oraz deser.

Kolacje serwujemy częściowo na bufecie oraz na stoliki.